TFSS-10-28-G-09.80-T-NDS
- Part Number:
- TFSS-10-28-G-09.80-T-NDS
- Description:
- .050" TIGER EYE SINGLE ROW DISCR
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.817' (249.02mm, 9.80")
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)