SFSDT-10-28-G-18.50-D-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-G-18.50-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
1.54' (469.90mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)