SFSDT-10-30-G-11.80-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-10-30-G-11.80-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)