SFSD-10-28-H-09.50-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-10-28-H-09.50-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)