TFSD-05-28-G-05.12-T-NUS
Part Number:
TFSD-05-28-G-05.12-T-NUS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
0.427' (130.05mm, 5.12")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)