TFSD-05-28-G-03.25-D-NDS
Part Number:
TFSD-05-28-G-03.25-D-NDS
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)