TFSD-05-28-G-04.50-T-NDS
Part Number:
TFSD-05-28-G-04.50-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)