SFSDT-10-30-G-09.05-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-10-30-G-09.05-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.754' (229.87mm, 9.05")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)