45110-010030-7700/10-H-06
Part Number:
45110-010030-7700/10-H-06
Description:
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-H
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)