TFSD-05-28-G-03.94-T-NUS
- Part Number:
- TFSD-05-28-G-03.94-T-NUS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)