TFSD-05-28-G-03.50-T-NDS
Part Number:
TFSD-05-28-G-03.50-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)