TCSD-16-D-04.54-01-F-N-R
Part Number:
TCSD-16-D-04.54-01-F-N-R
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.378' (115.32mm, 4.54")
Number of Positions :
32
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)