SFSDT-07-28-H-11.00-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-H-11.00-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)