TCSD-13-D-08.66-01-F-N-R
Part Number:
TCSD-13-D-08.66-01-F-N-R
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.722' (220.00mm, 8.66")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)