SFSD-10-28-G-09.45-DL-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-G-09.45-DL-NDX
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.787' (240.00mm, 9.45")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)