WJ10C-21.0-06p-13-RNA
Manufacturer:
Reliance North America
Part Number:
WJ10C-21.0-06p-13-RNA
Category:
Wire to Board
Description:
6 position PCB push-in spring co
In Stock:
50
Manufacturer :
Reliance North America
Category :
Wire to Board
Color :
Black
Current :
115 A
Features :
Mating Orientation :
Mounting Type :
Number of Levels :
1
Pitch :
0.827" (21.00mm)
Positions Per Level :
6
Product Status :
Active
Voltage :
600 V