WJ10C-27.0-02p-13-RNA
Part Number:
WJ10C-27.0-02p-13-RNA
Description:
2 position PCB push-in spring co
Current :
170 A
Pitch :
1.063" (27.00mm)
Positions Per Level :
2
Voltage :
600 V