WJ10L-21.0-02p-13-RNA
Part Number:
WJ10L-21.0-02p-13-RNA
Description:
2 position PCB push-in spring co
Current :
115 A
Pitch :
0.827" (21.00mm)
Positions Per Level :
2
Voltage :
600 V