WJ211R-2.5-30p-11-RNA
Manufacturer:
Reliance North America
Part Number:
WJ211R-2.5-30p-11-RNA
Category:
Wire to Board
Description:
30 position PCB push-in spring c
In Stock:
50
Manufacturer :
Reliance North America
Category :
Wire to Board
Color :
Gray
Current :
5 A
Features :
Mating Orientation :
Mounting Type :
Number of Levels :
1
Pitch :
0.098" (2.50mm)
Positions Per Level :
30
Product Status :
Active
Voltage :
150 V