SFSDT-07-28-H-09.06-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-07-28-H-09.06-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.755' (230.12mm, 9.06")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)