SFSD-15-30-F-11.00-D-NDS
- Part Number:
- SFSD-15-30-F-11.00-D-NDS
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)