SFSDT-10-28-G-04.20-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-G-04.20-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.350' (106.68mm, 4.20")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)