SFSDT-10-28-G-06.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-G-06.50-DR-NDX
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)