SFSDT-10-28-G-06.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-G-06.25-DR-NDX
- Length :
- 0.521' (158.75mm, 6.25")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)