SFSDT-10-28-G-03.70-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-G-03.70-DR-NDX
- Length :
- 0.308' (93.98mm, 3.70")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)