TCSD-25-S-10.00-01-F
- Part Number:
- TCSD-25-S-10.00-01-F
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)