SFSDT-10-30-G-05.90-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-10-30-G-05.90-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.492' (149.86mm, 5.90")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)