TCSD-15-D-03.50-01-F-N
Part Number:
TCSD-15-D-03.50-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)