TCSD-13-D-05.93-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-13-D-05.93-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.494' (150.62mm, 5.93")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)