TCSD-17-D-01.50-01-F-N
Part Number:
TCSD-17-D-01.50-01-F-N
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.125' (38.10mm, 1.50")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)