A-TB381-ED10SB
Part Number:
A-TB381-ED10SB
Description:
TERM BLK 10P SIDE ENT 3.81MM PCB
Current :
8 A
Features :
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Positions Per Level :
10
Voltage :
300 V