A-TB350-TE18
Part Number:
A-TB350-TE18
Description:
TERM BLK 18P SIDE ENT 3.5MM PCB
Color :
Black
Current :
10 A
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
18
Voltage :
125 V