A-TB350-TF13
Part Number:
A-TB350-TF13
Description:
TERM BLK 13POS TOP ENT 3.5MM PCB
Color :
Black
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
13
Voltage :
125 V