A-TB500-TD10
Part Number:
A-TB500-TD10
Description:
TERM BLK 10POS TOP ENTRY 5MM PCB
Color :
Blue
Current :
16 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
10
Voltage :
250 V