A-TB500-VJ09V
Part Number:
A-TB500-VJ09V
Description:
TERM BLK 9POS TOP ENTRY 5MM PCB
Color :
Green
Current :
20 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
9
Voltage :
300 V