A-TB500-HA09V
Part Number:
A-TB500-HA09V
Description:
TERM BLK 9POS TOP ENTRY 5MM PCB
Current :
10 A
Features :
Lever Actuated
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
9
Voltage :
300 V