A-TB350-TE17
Part Number:
A-TB350-TE17
Description:
TERM BLK 17P SIDE ENT 3.5MM PCB
Color :
Black
Current :
10 A
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
17
Voltage :
125 V