A-TB750-TR05V
Part Number:
A-TB750-TR05V
Description:
TERM BLK 5P TOP ENTRY 7.5MM PCB
Current :
20 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Positions Per Level :
5
Voltage :
300 V