A-TB750-HA07H
Part Number:
A-TB750-HA07H
Description:
TERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Color :
Green
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side), Lever Actuated
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Positions Per Level :
7
Voltage :
300 V