A-TB381-TV11SB
Part Number:
A-TB381-TV11SB
Description:
TERM BLK 11POS 45DEG 3.81MM PCB
Current :
10 A
Features :
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Positions Per Level :
11
Voltage :
300 V