A-TB750-TI09
Part Number:
A-TB750-TI09
Description:
TERM BLK 9POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Color :
Green
Current :
10 A
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Positions Per Level :
9
Voltage :
300 V