SFSD-10-28-G-04.80-DR-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-G-04.80-DR-NDX
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.400' (121.92mm, 4.80")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)