IDSD-15-D-07.50-T-G-R
- Part Number:
- IDSD-15-D-07.50-T-G-R
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)