SFSD-10-30-G-04.72-DR-NDX
Part Number:
SFSD-10-30-G-04.72-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)