SFSD-07-30-H-03.93-DR-NUS
Part Number:
SFSD-07-30-H-03.93-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.327' (99.82mm, 3.93")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)