SFSD-10-28-G-03.83-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-10-28-G-03.83-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.319' (97.28mm, 3.83")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)