TFSD-05-28-G-19.50-SL
- Part Number:
- TFSD-05-28-G-19.50-SL
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Features :
- Friction Lock
- Length :
- 1.62' (495.30mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)