SFSDT-07-28-G-11.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-11.50-DR-NDX
- Length :
- 0.958' (292.10mm, 11.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)