TFSDT-05-28-G-12.50-S
Part Number:
TFSDT-05-28-G-12.50-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Length :
1.04' (317.50mm)
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)