SFSD-07-28C-G-03.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-07-28C-G-03.25-DR-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)